Nike a Adidas boty kolekce pro rok 2017

Potrpíte si na špičkovou módu? Pokud ano, jistě víte, že by měla být spojena také s obuví. Bez bot se dnes neobejde nikdo a tak je jasné, že i ty by měly nabídnout to, co hledáte. Pokud nechcete šlápnout vedle, doporučujeme vám zvolit některý ze značkových modelů známých značek. Jedině tak si můžete být jisti:

  • Vysokou kvalitou
  • Dokonalou pohodlností
  • Dlouhou výdrží

A jelikož obuvnické firmy každý rok přicházejí s řadou novinek, podívejte se společně s námi na to, co vás rozhodně nezklame ani nyní. Tedy konkrétně v roce 2017.

Co přináší značka Nike?

Ta není na poli obuvnického průmyslu rozhodně žádným nováčkem. Nezklame vás jak kvalitou, tak i bohatým výběrem. Jelikož chceme zůstat u moderních trendů roku 2017, pojďme si představit jednu edici, která nese název Nike Roshe. Jedná se o unikátní boty, které rozhodně ocení každý, který hledá obuv, která je lehká, a zároveň s ohledem na své zpracování velmi elegantní. K dispozici je obuv jak v dámském, tak samozřejmě i pánském provedení. Na co bychom dále neměli zapomínat, to je rozhodně i fakt, že samotná řada Roshe nabídne nejenom mnoho barevných kombinací, které jsou postavené na základním designu, ale i řadu dalších odnoží, díky kterým lze vybrat botu na míru přesně vašim potřebám, stejně jako vašim požadavkům.

Nezklame ani Adidas

I tato firma dnes patří mezi skutečné stálice obuvnického průmyslu a i ona rozhodně umí nabídnout modely, které nezklamou. Pokud hledáte obuv, o které lze říci, že je na první pohled skutečně unikátní, zaručeně zvolte edici Adidas Superstar. O ní už nyní můžeme říci, že se bude jednat o trend roku 2017. Navíc samotná společnost oprášila svůj historický retro design, kterému dala nový, a celkem moderní kabát. Tato kombinace funguje na první pohled. Jako volnočasová obuv volba, která zaručeně nezklame žádného muže, ani žádnou ženu. Navíc materiálové zpracování, stejně jako pohodlnost při chůzi vás rozhodně přesvědčí o tom, že nechodíte v botě několik desítek let staré, ale v technologicky unikátním modelu roku 2017.

U této značky ještě zůstaneme

Pokud jsme výše uvedli, že značka oprašuje své retro modely, a dává jim zcela nový kabát, určitě nesmíme zapomínat ani na sérii Tubular, která je přesně tímto také na první pohled charakteristická. Pokud milujete historický vzhled této značky, ale zároveň hledáte i současnou pohodlnost a moderní prvky, nešlápnete s touto sérií vedle. I ta se v souvislosti s rokem 2017 jistě stane cestou, pomocí které se budou jasně udávat současné trendy. I tyto boty jsou na trhu zcela přirozeně v dámském, stejně jako i v pánském provedení. Kdo hledá obuv moderní, s lehkým ohledem do minulosti, ten si může být jist, že vedle nešlápne. Navíc i tato edice má několik konkrétních modelů, jako třeba Doomn, Entrap, Invader a celou řadu dalších.

lagrfeld

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *