Boty Tamaris, Rieker a Desigual za skvělé ceny

Zima je konečně pryč. Ideální doba, kdy i vy můžete definitivně schovat kozačky a jinou teplou obuv do sklepa. Příjemné teploty totiž umožní nosit konečně to, co chcete. Podívejte se spolu s námi na přehled aktuálních kolekcí značek, které vás rozhodně nezklamou.

S čím přichází značka Tamaris?

Elegance, styl, dokonalý vzhled a také jistota kvality. To vše dnes reprezentuje tuto značku. A to je také důvod, proč je tak vyhledávaná. Je to ale i design, který zaručeně nezklame. To plně potvrzuje také nová kolekce této značky, která nabídne přesně to, co pro aktuálně začínající jaro, ale i budoucí léto hledáte. Pokud tato značka na něco sází, je to určitě bohatý výběr možností, které si můžete pořídit. Namátkou zmiňme třeba:

  • Lesklé pánské polobotky
  • Stylové dámské lodičky
  • Moderní tenisky

Je tedy jasné, že současná nová kolekce cílí na všechny skupiny lidí, ať už jde o elegantní ženu či muže, nebo člověka, který hledá kvalitní obuv spíše na volnočasové nošení. Kromě černých barev zaujmou také nepřehlédnutelné barevné motivy, které využívají především barev, které v tomto období můžeme vidět v přírodě.

Čím nás zaujme značka Desigual?

I tato značka neponechala nic náhodě a na letošní teplé období připravila zbrusu novou kolekci, která má opět posunout hranice možného o pořádný kus kupředu. Ano, mluvíme hlavně o designu, pro který jsou Desigual boty vybírány nejčastěji. Podíváme-li se na několik zajímavých aktuálních kousků, rozhodně nás nezklamou. Barvy, jako kombinace červené, modré, žluté, růžové nebo černé a bíle dokážou vytvořit i z jednoduché obuvi skutečně nepřehlédnutelný módní doplněk. V mnohém se tato značka inspirovala i plážovou módou, což dokládá sortiment, který využijete nejenom při běžném nošení, ale je skvělou volbou, kterou si můžete zabalit i do kufru, právě při cestě na vaší letní dovolenou.

Při výčtu zajímavých modelů nesmíme zapomínat třeba na tenisky s květinovými vzory a ornamenty, zajímavě řešení sandále, nebo bory vyrábění z různých kombinací materiálů, kde nechybí třeba ani riflovina.

Rieker sází i na nízkou cenu

Třetí kolekcí, kterou si musíme představit, je ta, se kterou přichází značka Rieker. I když je v módním světě zvykem, že levnější bývají hlavně starší modely a nové jsou prodávány za plnou cenu, ne vždy to platí. Ukazují to Rieker boty ve slevě, které jsou spojeny právě se současnou kolekcí. A to je dobrá zpráva pro vás. Pro muže i ženy. Nejenom, že si koupíte obuv za velmi příznivou cenu. Máte také jistotu v tom, že budete nosit přesně to, co je na jaře a v létě roku 2016 trendy a in.

A co vy, již jste si prohlédli jednotlivé kolekce a vybrali jste si přesně to, co vás zaujalo nejvíce? Aktuálně je nejvyšší čas konkrétní nákup realizovat. Tak neváhejte!

lagrfeld

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *